X
X

Garantili Seo hizmeti nedir ?

Garantili seo, sitenin bulunduğu sıralamalardan çok daha iyi konumlara sahip olacağının garantisini kapsamaktadır. Verilen hizmet kalıcı ve kesin çözümler içermekte olup para iadesi içermektedir.

Google arama sonuç sıralamalarına kesinlikle dışarıdan müdahale edilmemektedir. Bu şekilde Google çözüm ortağı olarak kendini lanse eden firmalar ise tamamen kandırmacadan ibarettir.

Yapılan hiçbir seo çalışmasında birinci sıra, birinci sayfa gibi bir garanti sunulamadığı gibi bu ümidin sadece kötü ve site sahibini kandırmaya yönelik uygulanan bir satış stratejisi olduğunu belirtmek isteriz. Yaptığımız garantili seo çalışmalarında öncelikli hedefimizin tabi ki ilk sıralar olduğunu da ek bir not olarak iletmek isteriz.

Nasıl Garanti Verebiliyorsunuz?

Verdiğimiz garantide güvendiğimiz tek faktör etkili seo stratejileri ve organik bir uyum ile uygulanan seo işlemlerinden kaynaklı olduğunu şeffaf bir şekilde belirtebiliriz. Yaptığımız garantili seo çalışmasında mevcut olan tüm işlemler son Google güncellemeleri ile birebir uyumlu olarak olumlu sonuçlar vermektedir. Hizmetimize güvendiğimiz içinde sitenizin çok daha iyi yerlere geleceğinin garantisini verebilmekteyiz.

Neyi Garanti Etmiyoruz?

Sitenize yapılacak seo çalışması ile nasıl bir sıralama alacağını bugüne kadar edindiğimiz tecrübeler ile öngörmekteyiz fakat bu tarz sıralama garantileri vermemekteyiz. Şunu da belirtmeliyiz ki bazen daha düşük sıralamalar öngörüyor olsak da o kelimelerde ilk sırayı aldığımız birçok referans sitemiz olduğunu da belirtmeden geçemeyeceğiz. Peki nedirbu garantili seo ?

Nasıl Yapıyoruz?

Garantili seo çalışmalarında uyguladığımız bazı ortak süreçler yer almaktadır. Bu süreçleri ve detaylarını sizler ile paylaşalım.

  • Site Analizi

Bu süreçte siteniz analiz edilerek site içerisinde seo kurallarına uygun olmayan kriterler belirlenerek giderilir ve siteniz seo çalışmasına / yükselişe geçmeye hazır hale getirilir.

  • Anahtar Kelime Rekabet Analizi

Belirlenen anahtar kelimeler üzerinde nasıl bir rekabet oranı olduğu, bu anahtar kelimelerde hangi rakiplerinizin yer aldığı ve nasıl bir seo planlaması uyguladıkları incelenir.

  • Rakip Analizi

Rakiplerinizin uyguladıkları seo çalışmaları incelenerek nasıl bir kapsamda seo çalışması uygulanması gerektiği, hangi faktörlerde nasıl eksikliklerinizin bulunduğu raporlanarak tarafınıza sunulur.

  • Seo Planlaması

Rakiplerinizi geçmek için hangi oranlarda nasıl işlemler yapılması gerektiği tespit edilir ve bu bağlamda uygulanması gereken seo planlamasının iskeleti ortaya çıkarılır.

  • İş / Zaman Dağılımı

Seo işlemlerinin zamana yayılması, periyodik olarak uygulanması ve SEOBAZ ekibi içerisinde iş dağılımı yapılarak sitenin maksimum emek ile yüksek performans alması için tüm iş planlamalarının yapıldığı süreçtir.

  • Seo Uygulaması

Artık yapılan tüm planlamaların uygulanarak sitenin seo alt yapısının oluşturulması ve başarı piramidinin temelleri atılarak maksimum geri dönüş alınması için gereken her işlem zamanlarına uygun şekilde uygulanmaktadır.

 

SEO HİZMETLERİMİZ İÇİN TIKLAYIN

Top