X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)

Lütfen Para Birimi Seçiniz

TL Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)

Lütfen Para Birimi Seçiniz

TL Türk Lirası $ US Dollar Euro
Telefon : 0850 307 70 08
>
Sunucu durumu

Sunucu durumu

Sunucu durumu

"

TekLan internet hizmetleri genel sunucular durumu:

 

HTTP/HTTPS

HTTP/HTTPS bilginin sunucudan kullanıcıya nasıl ve ne şekilde aktarılacağını gösteren protokoldür.
 
 

CloudLinux OS + : Aktif

Hızlı ve güvenli bulut sunucularının daha üst versionu olup ek güvenlik ayarları ve geliştirilmiş hali.
 
 

İmunify360 : Aktif

Imunify360 güvenlik konusunda ciddi olan hosting şirketleri için en iyi güvenlik eklenti seçimidir..
 
 

Litespeed : Aktif

Sunucuların ağır şartlarda çalışmasını hafifleten bu sistem ile Apache server çalışmasında etkin olarak sitem üzerinde % 60’a varan değerde bir rahatlama sağlayarak sunucuların daha performanslı olarak çalışmasını sağlıyor.
 
 

DNS Sunucusu : Aktif

DNS (Domain Name System) sunucuları, alan adlarıyla IP adreslerini eşleştiren devasa bir veri tabanına sahiptir. Sürekli güncellenen DNS sunucuları internetin telefon rehberi gibi çalışır.
 
 

SQL Server (MySQL) : Aktif

Verilerin güvenle ve bütünlük içerisinde depolanmasını ve aynı anda birden fazla kullanıcı tarafından erişilmesini sağlayan kurumsal çaplı bir ilişkisel veri tabanı yönetim sistemidir.
 

Çalışan makinelerimizin ortak hizmetleri

 

SQL Server (PgSQL) : Aktif

SQL sorgu dilini destekleyen ilişkisel veritabanı yönetim sistemidir (rdbms). Linux ve Unix temelli sistemler başta olmak üzere, NT çekirdeğine sahip tüm Windows sistemlerde de çalışabilir.
 
 

FTP Server (ProFTPD/Pure-FTPd) : Aktif

Bir dosya aktarma protokolü (FTP) adresine sahip ve bir FTP bağlantısı almayı sağlayan bir uygulamadır. Bir FTP sunucusunun çalışması için bir TCP / IP ağına ihtiyacı vardır.
 
 

SSH Sunucusu (OpenSSH) : De-Aktif

Secure Shell açılımının kısaltması olarak kullanılan TELNET ve RLOGİN'e benzer bir uzak sunucu bağlantı prokolüdür.Bu protokolü kullanabilmek için bir DOS yazılımına ihtiyaç duyulmaktadır.
 
 

IMAP Sunucusu : Aktif

Internet Message Access Protocol'un (İnternet Mesaj Erişim Protokolü) kısaltmasıdır. IMAP size e-posta iletilerinizi doğrudan e-posta sunucusu üzerinde yönetme olanağı sunar.
 
 

Posta Sunucusu : Aktif

Bir posta sunucusu, mahallenizin postacısının bilgisayar ortamındaki karşılığıdır. Gönderilen her e-posta, bir dizi posta sunucusundan geçerek hedeflenen alıcıya ulaşır. E-postalar anlık olarak gönderilmiş gibi görünse de gerçekte bu iletim sırasında karmaşık bir dizi transfer gerçekleşmektedir.
 
 

TekLanDc Security System v3.23 : Aktif

Amacı Sunucuları saldırılardan ve kötü amaçlı yazılımlardan korumaktadır. Bu doğrultuda savunmasız süreçler ve saldırılar 7 gün 24 saat izlenerek ihlal durumunda savunmaya, hata durumunda optimizeye geçmektedir.
 
Top